Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2022 yaz sezonu kişi başı en uygun pansiyon 100 TL, denize sıfır pansiyonlar kişi başı 150 TL’den başlayan fiyatlarla Avşa Sitesi’nde.

Avşa Adası’daki Popüler Pansiyonların Fiyatları ve Telefonları
Temmuz ve Ağustos ayında bahçeli pansiyonlar kişi başı 150 TL, denize sıfır pansiyonlar 200 TL olarak güncellenmiştir. Sahibinden ilanlar, denize sıfır en iyi müstakil Balıkesir Avşa pansiyon fiyatları, en ucuz pansiyonlar sizi tatile çağırıyor.

Avşa Adası pansiyon fiyatları sahibinden 2022 yılı için konuma göre günlük kiralık kişi başı 75 TL‘den, Avşa Adası’nda 1+1 daire fiyatları 250 TL’den başlamaktadır. Avşa Adası pansiyonları arasından şimdi istediğiniz pansiyonu seçin, yorumlarını okuyun ve tesisten güvenilir rezervasyonu hızlıca gerçekleştirin. Avşa Adası pansiyon fiyatları temmuz ayında artmaktadır. Şimdiden erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Ekonomik fiyatlarla huzurlu, ekonomik, hijyenik tatilin adresi Avşa Adası pansiyon pansiyonlarında bu yaz özlediğin tatil seni bekliyor. Şimdi Avşa Adası’nda konaklamak istediğiniz pansiyonu https://www.avsasitesi.com/pansiyonlar/ adresinden belirleyin ve tatilinizi başlatın. Balıkesir ucuz pansiyon tatil yerleri sayfamızda sizi bekliyor.

Not: Koronavirüse karşı önlem alınan önlemler pansiyonların sayfalarında belirtilmiştir. Tesis ile rezervasyon aşamasında detayları telefonda konuşabilirsiniz.

Aşağıdaki Avşa Adası pansiyonlar da ucuz olup kampanyalarını incelemenizde fayda vardır.

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2022 yaz sezonunda kişi başı 75-100 TL arası değişirken apart-otel fiyatları kahvaltı dahil 150-200 TL arasında olup yarım pansiyon butik oteller de ise bu fiyat 200 – 300 TL civarındadır. Avşa Adası iskeleye yakın pansiyonlar da fiyatlar kişi başı 75 TL’den başlamaktadır. Avşa Adası‘nda tam pansiyon yada herşey dahil 4-5 yıldızlı hotel yoktur. Avşa Adası’na tatile gelmeden bilet fiyatları sayfamızdan da feribot fiyatlarını öğrenip biletinizi almayı unutmayın. Avşa Adası Tatil Rehberi tarafından önerilen pansiyonlar, en uygun pansiyon sezon ortalaması fiyatları ile birlikte listelenmiştir.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2022 Mayıs Haziran
Avşa Adası pansiyonları fiyatları 2022 yaz sezonuna ait mayıs ve haziran ayı tek kişilik ortalama konaklama fiyatlardır. Avşa adası pansiyon sahipleri oda fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptirler. Güncel fiyat bilgisi için istediğiniz pansiyonu ile telefon ile arayınız.

Afissia Garden Hotel (Yarım Pansiyon) 400 TL
Cane Motel 150 TL,
Uludağ Apart 200 TL,
Bahar Aqua Resort Otel 350 TL Haziran 2022 (yarım pansiyon)
Konak Hotel 100 TL (Kahvaltı Dahil)
Boğaziçi Apart 200 TL,
Mızrak Apart 150 TL,
Temel Motel 150 TL,
Lara Zeynep Apart 150 TL,
Şeref Motel 200 TL,
Alperen Apart 150 TL,
Villa Doğukan 150 TL olup fiyatlar kişi başıdır.
Şimdiden Avşa’da iyi tatiller dileriz.

Avşa Adası Yarım Pansiyon Oteller
Avşa Adası havuzlu oteller ve aquaparklı su kaydıraklı oteller de fiyatlar 150-350 TL arasında kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama hizmeti sunulmaktadır. Sizler için derlediğimiz Avşa’daki temiz en ucuz pansiyonlar ve Avşa Adası Otelleri güncel 2022 fiyatları aşağıdaki gibidir.

Avşa Altınkum Pansiyonları
Avşa Adası Altınkum sahiline yakın pansiyonlar Yiğitler Köyü’ndeki pansiyonlardır. Bunlar Lavinia Butik Otel, Afissia Garden Hotel, Bahar Aqua Resort Hotel, Ok Apart, Sevim Apart, Batu Suit, Begüm Apart, Sibel Apart, Oya Apart, Melis Apart’tır. Avşa Adası Altınkum plajı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Avşa adası pansiyon fiyatları 2022 yaz sezonunda kişi başı 100 TL, sahil pansiyonları kişi başı 150 TL’den başlayan fiyatlarla Avşa Tatil Rehberi’nde yer almaktadır. Plaj pansiyonları 200 TL’ye yükseltildi. Sahibi Balıkesir Avşa, denize sıfır en iyi bağımsız pansiyon fiyatları, en ucuz pansiyonlar sizi tatile davet çağırıyor. Adada 1+1 daire fiyatları 250 TL’den başlıyor.Şimdi Avşa adasındaki pansiyonler arasından istediğiniz pansiyonu seçin, yorumları okuyun ve tesiste hızlı ve güvenilir bir şekilde rezervasyonunuzu yapın. Temmuz ayında Avşa adasında pansiyon fiyatları artıyor. Önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. için umut et.Şimdi https://www.avsa.net.tr.com/pansiyonlar/ adresinde Avşa Adası’nda konaklamak istediğiniz pansiyonu seçin ve tatilinize başlayın. Balıkesir ucuz pansiyon tatil destinasyonları sitemizde sizleri bekliyor. Not: Koronavirüse karşı alınan önlemler pansiyon sayfalarında belirtilmiştir.Daha fazla bilgi için rezervasyon işlemi sırasında tesisle telefonla görüşebilirsiniz. Avşa adasında bulunan aşağıdaki pansiyonlar da ucuz ve kampanyalarına göz atmanızda fayda var. 2022 yaz sezonunda Avşa adasında pansiyon fiyatları kişi başı 75 ile 100 TL arasında değişirken, apart otel fiyatları kahvaltı ve butik yarım pansiyon dahil 150 ile 200 TL arasında değişiyor. Otellerde bu fiyat 200 ile 300 TL arasında değişiyor.Avşa Adası’nda iskeleye yakın pansiyonlarda ise kişi başı 75 TL ile TL arasında değişiyor. Avşa adasında 4-5 yıldızlı tam pansiyon veya her şey dahil otel bulunmamaktadır.Avşa adasına gelmeden önce bilet fiyatları sayfamızdan feribot fiyatlarına bakmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.Avşa Adası Tatil Rehberi’nin tavsiye ettiği pansiyonler en uygun konaklama sezonunun ortalama fiyatları ile listelenmiştir. Haziran ayındaki doluluk orta düzeydedir.Avşa Adası’ndaki pansiyon sahipleri oda fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Güncel fiyat bilgisi için tercih ettiğiniz pansiyonu arayın. Afissia Garden Hotel (Yarım Pansiyon) 400 TL, Cane Motel 150 TL, Uludağ Apart 200 TL,Bahar Aqua Resort Hotel 350 TL Juni 2022 (Medienpension) Konak Hotel 100 TL (Desayuno incluido) Boğaziçi Apart 200 TL, Mızrak Apart 150 TL, Temel Motel 150 TL,Lara Zeynep Apart 150 TL, Şeref Motel 200 TL, Alperen Apart 150 TL, Villa Doğukan 150 TL ve fiyatlar kişi başıdır. Avşa’da güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.Avşa adasında yarım pansiyon otellerAvşa adasında yüzme havuzlu oteller ile su parkı ve su kaydırağı bulunan oteller kahvaltı ve akşam yemeği dahil 150 ile 350 TL arasında konaklama hizmeti vermektedir. Altınkum Pansiyonları Avşa Adası’nda Altınkum Plajı yakınında bulunan pansiyonlar Yiğitler köyünün pansiyonlarıdır.Bunlar Lavinia Butik Otel, Afissia Garden Otel, Bahar Aqua Resort Otel, Ok Apart, Sevim Apart, Batu Suit, Begüm Apart, Sibel Apart, Oya Apart, Melis Apart Avşa Adası Altınkum Plaj Bilgileri için tıklayınız.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2022
Avşa Adası barıncak tutarları; apart-pansiyonlar için yaklaşık şahıs başı ücret 100-200 TL’dir. Avşa Adası’nda barıncak tutarları yaz sezonunda şahıs başı yaklaşık olarak 150 TL’dir. 2022 makale Haziran ayı başlangıcında, ramazan ayında, eylül ve ekim aylarında bu fiyatlar 100 – 150 TL içinde Avşa Adası’na gelen tatilcilere sunulmaktadır. Bu fiyatlarda apart, otel ve motellerde 50-100 TL kadar artmaktadır. 2022 yaz sezonunda ise fiyatlara 50 ile 150 TL arası zam
gelmiştir. Ailece tatilini koymak isteyenlerin en oldukça tercih etmiş olduğu barıncak tipleri içinde yer edinen bahçeli pansiyonlar evlatların rahatlıkla zamanlarını geçirebileceği aile bireylerinin ise gönlünce zaman geçirip söyleşi edebildiği tesislerdir. Avşa’daki bahçeli pansiyonlar bununla birlikte mangal yakmak isteyen tatilcilerin uğrak noktası niteliğindedir. Avşa Adası’na 5 dk mesafedeki Yiğitler Köyü içindeki bahçeli apart ve pansiyonlarda fiyatlar 5-10 TL daha
uygundur.

Avşa Pansiyon Yorumları
Avşa Adası barıncak yorumları için konaklamak arzu ettiğiniz barıncak sayfası detaylarına bakabilirsiniz. Eğer sitedeki pansiyonlarda kaldıysanız yorum yazabilirsiniz. Yazacağınız Avşa barıncak yorumları adaya gelecekler için bir kılavuz durumunda olacağını unutmayınız. Gerçek yorumlarda bulunmanız daha ilkin kaldığınız pansiyonların konuk deneyimi için çok önemlidir. Avşa Adası Otel yorumları sayfası için tıklayın!

Avşa Adası Kurban Bayramı Pansiyon Fiyatları
Kurban bayramında Avşa Adası’ndaki nerede ise her tesis hususi fiyat uygulaması yapmaktadır. Ama siz adaya gelmeden ilkin kalacağınız yerde evvelinde ne olursa olsun rezervasyon yaptırınız. Çünkü bayram döneminde Avşa’da doluluk payı yüzde yüzleri aşmaktadır. Kurban bayramında ayında oldukça müsait fiyatlara tatil yapabileceğiniz bu şirin tatil köyünde bayram döneminde fiyatlarda yüzde 200-300 oranlarında artış olduğu doğrudur. Bunun nedeni adada sezonun oldukça kısa
olması ve kiraların yüksek olmasıdır. Avşa’da bir oldukça barıncak, apart, motel, otel ve hatta restaurant fiyatlarını güncelleyerek bayram tarifesi uygulamaktadır. Bu yüzden Avşa’ya bayramda gelmeyi planlıyorsanız rezervasyonlarınızı bir ay evvelinde yaptırıp yerlerinizi ayırtmanızda yarar vardır.

Bayram Tatili Öncesi Erken Rezervasyon Öneriyoruz!
Eğer sizlerde kurban bayramı tatilinizi Avşa’da koymak istiyorsanız minimum 1 ay evvel erken rezervasyon yaptırmanızı dikkatle öneri ediyoruz. Çünkü bayram gününe yaklaştıkça adadaki otellerde doluluk payı artmaktadır.

Avşa Adası Feribot Bilet Fiyatları

Tatile geleceğiniz yer ada ise öncelikli olarak otel ve barıncak tutarları ondan sonra bütçeniz için doğal olarak ki de sizlerde bilet fiyatlarını inceleme ihtiyaçı duyacaksınız ve tatil planınızı ona gore yapacaksınız. Bizler sizleri düşünerek Avşa Adası bilet fiyatlarını tek sayfada topladık. Avşa Adası’na ulaşım için; Avşa Adası nerede, iyi mi gidilir ve feribot seferleri mevzusunda bilgilenmek için sayfalarımızı inceleyebilirsiniz

Erdek — Avşa Gestaş : Yolcu : 30 TL – Araç : 180 TL(şöför dahil) (yaklaşık 2 saat sürer)
Tekirdağ – Avşa Feribot : Yolcu : 100 TL : Araç : 360 (şöför dahil) (yaklaşık 4 saat sürer)
İstanbul – Avşa İdo Deniz Otobüsü : 170 TL (yaklaşık 2 buçuk saat sürer)
Avşa Adası Mekanlarda Fiyatlar
Avşa Adası’ndaki bir oldukça tesis şeklinde mekanlarda yaz başı-sürem ve sürem nihayetinde değişik fiyatlar uygulamaktadır. Özellikle yaz başlangıcında sahilde 50 TL’ye aleni büfe kahvaltı, 40 TL’ye kumpir veya waffle yiyebileceğiniz şeklinde sezonda aynı kahvaltı,waffle veya kumpiri 50 TL’ye de yiyebilirsiniz. Eğlence mekanlarında ise yaz ortası ile yaz başlangıcında 50-100 TL içkiler içinde fiyat farkları bulunmaktadır. Ancak genel itibari ile gerek restaurantlar olsun gerekse eğlencek
kulüplerinde (Tanz, Arena,Liatris) Bar(Martı,Squadron,Cadde) Türkü barlar (Yaren) tutarları piyasa ortalamasıdır. Sonuç olarak Avşa için yoksul Bodrum’u dedikleri bu nedenle doğrudur. Uygun fiyata pak ve güvenli bir oldukça tesiste(sitemizde tüm bunlar mevcuttur) konaklayabileceğiniz şeklinde sabaha kadar gönlünüzce eğlenebilir sahilde gün batımından yeni günün doğduğu ana kadar hayatın 24 saat devam etmiş olduğu Avşa’da tatilin keyfini çıkartabilirsiniz.

Avşa Adası ile alakalı merak ettiğiniz bütün sorularınızı bu antet altından yorum yazarak bize sorabilirsiniz. Amacımız yeni sezonda da daha canlı bir Avşa Adası!

Avşa Adası barıncak tutarları için değişik sitelerden de mukayese yapın! https://www.avsa.net.tr/avsa-adasi-pansiyonlari/ sayfasını Avşa Tatil Rehberi öneriyor.

Avşa Adası’ndaki Diğer Pansiyonlar;
EMİR PANSİYON
KORSAN MOTEL
SANCAK MOTEL
PELİN PANSİYON
PEGASUS MOTEL
KAYI APART
MOTEL 78
AVUSTURYA APART
YAĞIZ VİLLA
ALTINKUM APART
PATAMA OTEL
AKBULUT PANSİYON
BUSE APART
SEVDA APART
MARİNA OTEL YİĞİTLER
ALTINKUM BUNGALOW
Avşa Adası Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
• Avşa Adası Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?
2022 sezonunda şahıs başı 100 TL’den başlamaktadır.
• Avşa Adası Pansiyonlarının Olanakları Nelerdir?
Pansiyonlarda çoğu zaman müstakil mutfak,banyo ve WC yer almaktadır.
• Pansiyon fiyatlarına neler dahildir?
Pansiyon fiyatlarına klima, sıcak su, mutfak kullanması ve konaklama dahildir.
• Çocuklar için tenzilat mevcut mudur?
Eğer çocuklar arasında döşek isteniyorsa erişkin fiyatı alınmaktadır.
• Pansiyonlara giriş ve çıkış saatleri nasıldır?
Çıkış saatleri 11:00 olup giriş saatleri 14:00’dan sonradır.